MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 17537001
nr 1753 7001
Byrå
1890-tal, valnöt. Bredd: 92 cm. Djup: 55 cm, höjd: 107 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 januari 2026
kl 19:06:26
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 2.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Byrå
Kondition: slitage
nr 1753 7001
Byrå
Kondition: slitage
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 700 kr |
måndag 19 januari 2026 |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.000 kr
Helsingfors 2.000 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.000 kr
Helsingfors 2.000 kr